Курс для вступників, розмовний рівень В2
  • Рівень володіння мовою: B2
  • Програма навчання: сертифікована МНіО РП
  • Тривалість курсу: 6 міс
  • Час навчання: уточнюються з слухачем курсу
  • Форма навчання:у класі
  • Формат навчання: у класі
  • Сертифікат по закінченню: внутрішній сертифікат ІМ
Вартість навчання:95 грн / 60 хв

Курс спрямований на на досягнення розмовного рівня В2. Відповідає стандартам Парламентської Асамблеї Ради Європи.

Курс проводиться тільки викладачами Вищих навчальних закладів Польщі, фахівцями з навчання польської мови як іноземної. Програма курсу відповідає стандартам програм, уживаних у Вищих навчальних закладах Польщі.

По закінченню курсу слухачі розуміють загальний зміст складних текстів на абстрактні та конкретні теми, у тому числі вузькоспеціальні тексти. Говорять досить швидко і спонтанно, щоб постійно спілкуватися з носіями мови без особливих труднощів для кожної зі сторін. Вміють робити чіткі, докладні повідомлення на різні теми і викласти свій погляд на основну проблему, показати перевагу і недоліки різних думок.

B2 (Пороговый просунутий рівень)

Розуміння Аудіювання Я розумію розгорнуті доповіді і лекції, навіть складну аргументацію, що міститься в них, якщо тематика цих виступів мені достатньо знайома. Я розумію майже всі новини і репортажі про поточні події. Я розумію зміст більшості фільмів, якщо їх герої говорять літературною мовою.
Читання Я розумію статті та повідомлення з сучасної проблематики, автори яких займають особливу позицію або висловлюють особливу точку зору. Я розумію сучасну художню прозу.
Говоріння Діалог Я вмію без підготовки досить вільно брати участь у діалогах з носіями мови, що вивчається. Я вмію приймати активну участь в дискусії по знайомій мені проблемі, обґрунтовувати і відстоювати свою точку зору.
Монолог Я можу зрозуміло і докладно висловлюватися по широкому колу питань, які цікавлять мене. Я можу пояснити свою точку зору з актуальної проблеми, висловлюючи всі аргументи «за» і «проти».
Письмо Письмо Я вмію писати зрозумілі детальні повідомлення з широкого кола питань, які цікавлять мене. Я вмію писати есе або доповіді, висвітлюючи питання або аргументуючи точку зору «за» чи «проти». Я вмію писати листи, виділяючи ті події та враження, які є для мене особливо важливими.

Після закінчення курсу пропонується допомога по вступу до польських вищих навчальних закладів.

Якщо ви бажаєте отримати безкоштовну консультацію з приводу наших послуг – напишіть нам!
Яндекс.Метрика