КУРС ПОЛЬСЬКОЇ ДЛЯ ВИКЛАДАЧІВ
  • Рівень володіння мовою: B2
  • Програма навчання: + Державний сертифікат РП на рівні В1 та В2
  • Тривалість курсу: 12 міс
  • Час навчання: вечірнє, години уточнюються з слухачем курсу
  • Форма навчання:у класі
  • Формат навчання: у форматі
  • Сертифікат по закінченню: Державний сертифікат РП на рівень В2
Вартість навчання:19840 грн

Школа іноземних мов «ІМ» пропонує професійне вивчення польської мови. Заняття проводяться індивідуально та в групах. По завершенню курсу ви отримуєте Державний сертифікат Республіки Польща.
Тривалість курсу – 70 занять. Курси польської мови у Рівному проводяться лише викладачами ВНЗ Польщі, фахівцями з викладання польської мови як іноземної. Програма курсу відповідає стандартам програм, які використовуються у вищих навчальних закладах Польщі.
В кінці курсу – Державний іспит з польської мови як іноземної на рівень В1. Іспит проводиться членами Державної Комісії Республіки Польща. Після закінчення курсу польської мови у Рівному пропонується допомога по вступу до польських вищих навчальних закладів.
Курс польської мови спрямований на отримання Державного Сертифікату Республіки Польща на рівень В1 відповідає стандартам Парламентської Асамблеї Ради Європи. Сертифікат дійсний на всій території Польщі, Європейського Союзу, всюди, де діють рішення Ради Європи. Приймається всіма Вищими навчальними закладами Республіки Польща а також підприємствами будь-якої форми власності. Обов’язковий при отриманні польського громадянства.
По закінченню курсу слухачі розуміють основні ідеї чітких повідомлень, зроблених літературною мовою на різні теми, які типово виникають на роботі, навчанні, дозвіллі і т.д. Вміють спілкуватися в більшості ситуацій, які можуть виникнути під час перебування в країні мови, що вивчається. Можуть скласти зв’язне повідомлення на відомі або ті, що особливо цікавлять співрозмовника теми. Можуть описати враження, події, надії, прагнення, викласти і обґрунтувати свою думку і плани на майбутнє.

Якщо ви бажаєте отримати безкоштовну консультацію з приводу наших послуг – напишіть нам!
Яндекс.Метрика