Курс для вступників, рівень В1 + Державний сертифікат РП
  • Рівень володіння мовою: B1
  • Програма навчання: сертифікована МНіО РП
  • Тривалість курсу: 6-9 міс
  • Час навчання: узгоджується з слухачем курсу
  • Форма навчання:вечірня
  • Формат навчання: онлайн
  • Сертифікат по закінченню: державний сертифікат РП на рівень В1 міжнародного зразка
Вартість навчання:124 грн / 60 хв

Курс спрямований на отримання Державного Сертифікату Республіки Польща на рівень В1. Відповідає стандартам Парламентської Асамблеї Ради Європи.

Курс проводиться тільки викладачами вищих навчальних закладів Польщі, фахівцями з викладання польської мови як іноземної. Програма курсу відповідає стандартам програм, які використовуються у Вищих навчальних закладах Польщі.

По закінченню курсу слухачі розуміють основні ідеї чітких повідомлень, зроблених літературною мовою на різні теми, які типово виникають на роботі, навчанні, дозвіллі і т.д. Вміють спілкуватися в більшості ситуацій, які можуть виникнути під час перебування в країні мови, що вивчається. Можуть скласти зв’язне повідомлення на відомі або ті, що особливо цікавлять співрозмовника теми. Можуть описати враження, події, надії, прагнення, викласти і обґрунтувати свою думку і плани на майбутнє.

B1 (Пороговий рівень)

Розуміння Аудіювання Я розумію основні положення чітко виголошених висловлювань в межах літературної норми на відомі мені теми, з якими мені доводиться мати справу на роботі, в школі, на відпочинку і т.д. Я розумію, про що йде мова в більшості радіо- і телепрограм про поточні події, а також передач, пов’язаних з моїми особистими або професійними інтересами. Мова мовців повинна бути при цьому чіткою і відносно повільною.
Читання Я розумію тексти, побудовані на частотному мовному матеріалі повсякденного і професійного спілкування. Я розумію опис подій, почуттів, намірів в листах особистого характеру.
Говоріння Діалог Я вмію спілкуватися в більшості ситуацій, що виникають під час перебування в країні мови, що вивчається. Я можу без попередньої підготовки брати участь у діалогах на знайому мені / цікаву для мене тему (наприклад, «сім’я», «хобі », «робота», «подорож», «поточні події»).
Монолог Я вмію будувати прості зв’язні висловлювання про свої особисті враження, події, розповідати про свої мрії, надії і бажання. Я можу коротко обґрунтувати і пояснити свої погляди і наміри. Я можу розповісти історію або викласти сюжет книги або фільму і висловити до цього своє ставлення.
Письмо Письмо Я вмію писати прості зв’язні тексти на знайомі або цікаві для мене теми. Я вмію писати листи особистого характеру, повідомляючи в них про свої особисті переживання і враження.

Сертифікат дійсний на всій території Польщі, Європейського Союзу, всюди, де діють рішення Ради Європи. Приймається всіма Вищими навчальними закладами Республіки Польща а також підприємствами будь-якої форми власності. Обов’язковий при отриманні польського громадянства. Тривалість курсу – 80 занять. В кінці курсу – Державний іспит з польської мови як іноземної на рівень В1. Іспит проводиться членами Державної Комісії Республіки Польща. Після закінчення курсу пропонується допомога по вступу до польських вищих навчальних закладів.

Якщо ви бажаєте отримати безкоштовну консультацію з приводу наших послуг – напишіть нам!
Яндекс.Метрика