Курс для лікарів, рівень В1 + Державний сертифікат РП
  • Рівень володіння мовою: B1
  • Програма навчання: сертифікована МНіО РП
  • Тривалість курсу: 6-9 міс
  • Час навчання: узгоджується з слухачем курсу
  • Форма навчання:вечірня
  • Формат навчання: онлайн
  • Сертифікат по закінченню: державний сертифікат РП на рівень В1 міжнародного зразка
Вартість навчання:124 грн / 60 хв

Курс спрямований на отримання Державного Сертифікату Республіки Польща на рівень В1. Відповідає стандартам Парламентської Асамблеї Ради Європи.

Курс проводиться тільки викладачами вищих навчальних закладів Польщі, фахівцями з викладання польської мови як іноземної. Програма курсу відповідає стандартам програм, які використовуються у Вищих навчальних закладах Польщі.

По закінченню курсу слухачі розуміють основні ідеї чітких повідомлень, зроблених літературною мовою на різні теми, які типово виникають на роботі, навчанні, дозвіллі і т.д. Вміють спілкуватися в більшості ситуацій, які можуть виникнути під час перебування в країні мови, що вивчається. Можуть скласти зв’язне повідомлення на відомі або ті, що особливо цікавлять співрозмовника теми. Можуть описати враження, події, надії, прагнення, викласти і обґрунтувати свою думку і плани на майбутнє.

B1 (Пороговий рівень)

Розуміння Аудіювання Я розумію основні положення чітко виголошених висловлювань в межах літературної норми на відомі мені теми, з якими мені доводиться мати справу на роботі, в школі, на відпочинку і т.д. Я розумію, про що йде мова в більшості радіо- і телепрограм про поточні події, а також передач, пов’язаних з моїми особистими або професійними інтересами. Мова мовців повинна бути при цьому чіткою і відносно повільною.
Читання Я розумію тексти, побудовані на частотному мовному матеріалі повсякденного і професійного спілкування. Я розумію опис подій, почуттів, намірів в листах особистого характеру.
Говоріння Діалог Я вмію спілкуватися в більшості ситуацій, що виникають під час перебування в країні мови, що вивчається. Я можу без попередньої підготовки брати участь у діалогах на знайому мені / цікаву для мене тему (наприклад, «сім’я», «хобі », «робота», «подорож», «поточні події»).
Монолог Я вмію будувати прості зв’язні висловлювання про свої особисті враження, події, розповідати про свої мрії, надії і бажання. Я можу коротко обґрунтувати і пояснити свої погляди і наміри. Я можу розповісти історію або викласти сюжет книги або фільму і висловити до цього своє ставлення.
Письмо Письмо Я вмію писати прості зв’язні тексти на знайомі або цікаві для мене теми. Я вмію писати листи особистого характеру, повідомляючи в них про свої особисті переживання і враження.

Сертифікат дійсний на всій території Польщі, Європейського Союзу, всюди, де діють рішення Ради Європи. Приймається всіма Вищими навчальними закладами Республіки Польща а також підприємствами будь-якої форми власності. Обов’язковий при отриманні польського громадянства. Тривалість курсу – 80 занять. В кінці курсу – Державний іспит з польської мови як іноземної на рівень В1. Іспит проводиться членами Державної Комісії Республіки Польща.

Якщо ви бажаєте отримати безкоштовну консультацію з приводу наших послуг – напишіть нам!
Яндекс.Метрика