ЛІЦЕНЗІЯ МІНІСТЕРСТВА ОСВІТИ РЕСПУБЛІКИ ПОЛЬЩА 3/DWM/2017

 

 

Польська мова.  B1, B2, C1, C2. Професійні курси. Викладачі польських університетів.  Знання гарантуємо!

Після закінчення курсу – Державний сертифікат Республіки Польща на рівні В1, В2, С1, С2 міжнародного зразка!

 

Наші переваги:

 

• Кваліфіковані викладачі польських університетів – носії мови

• Можливість отримати Державний сертифікат Республіки Польща на рівні В1, В2, С1, С2

• Сертифікаційні іспити з польської мови як іноземної пройшли процедуру аудиту ALTE (The Association of Language Testers in Europe ), що підтверджує відповідність іспитів з польської мови як іноземної рекомендаціям Ради Європи

• Сертифікат дійсний на всій території Республіки Польща, а також за її межами, приймається всіма Вищими навчальними закладами РП, підприємствами всіх форм власності (підвищує статус кваліфікованих працівників ), обов’язковий при отриманні польського громадянства (15 серпня 2012 набув чинності закон про польське громадянство («Вісник законів » – « Дзєннік устав » (« Dziennik Ustaw ») за 2012 р, поз. 161)

• Індивідуальна програма, залежно від стартового рівня знань мови та мети вивчення

• Надання матеріалів, необхідних для вивчення мови

• Більш низька вартість в порівнянні з навчанням за аналогічною програмою в Польщі

• Можливість вивчення мови в будь-якому місті України, Росії, Білорусі, країн СНД, Європи.

 

 

У 2004 році в Польщі та за її межами відбулися державні сертифікаційні іспити з польської мови як іноземної. Завдяки цьому особи, які вивчають польську мову як іноземну, після успішної здачі сертифікаційного іспиту мають можливість отримати свідоцтво, що підтверджує їх рівень володіння цією мовою. Слідом за цим була заснована ІМ-іноземна мова, метою якої є введення міжнародних стандартів вивчення та підтвердження знань польської мови, як іноземної. Необхідність виникла у зв’язку зі зростаючою кількістю бажаючих вивчати польську мову і їх прагненням досягти сертифікованих рівнів знання польської мови, затверджених Радою Європи.

Іспити проводить Державна комісія з оцінки рівня знання польської мови як іноземної. Стандарти екзаменаційних вимог і принципи проведення іспитів спираються на новітні рекомендації Ради Європи, націлені на стандартизацію тестування рівня знань іноземних мов в Європі. У 2008 році сертифікаційні іспити з польської мови як іноземної пройшли процедуру аудиту ALTE ( The Association of Language Testers in Europe ), що підтверджує відповідність іспитів з польської мови як іноземної рекомендаціям Ради Європи.

Навчаємо всюди, де є Інтернет!

 

Географія нашої діяльності

Географія нашої діяльності. ІМ-іноземна мова є найбільшими і одними з найкращих по якості навчання польської мови приватними навчальними курсами. Переваги ІМ – це, насамперед, високий рівень викладачів, а відповідно – і випускників курсів.

Плоди нашої роботи
0
0
0
0%
людей пройшли навчання у нас
наших випускників працюють за кордоном
наших випускників навчаються за кордоном
наших випускників здають міжнародний екзамен з мови
Якщо ви бажаєте отримати безкоштовну консультацію з приводу наших послуг – напишіть нам!
Яндекс.Метрика