Набираються групи на осінь 2017 року !

Тут ми даємо відповіді на найчастіші питання, які нам задають. Якщо Ви не знайшли відповідь, яку шукали, Ви можете заповнити форму для безкоштовної консультації, натиснувши зверху кнопку «Зворотній зв’язок».

У чому різниця між сертифікованим навчанням і звичайним вивченням мови ??

Рівень знань слухачів приблизно в 2-3 рази вище рівня навчання на інших курсах (за умови однакового часу навчання).

Що мені дає сертифікат?

Сертифікат з польської мови як іноземної є єдиним державним документом, що підтверджує знання польської мови. Іспит можуть здавати особи, які бажають отримати документ, що засвідчує їх рівень володіння польською мовою. До теперішнього часу найчастіше даний іспит здавали іноземці, які працюють або навчаються в Польщі, однак зараз про бажання скласти іспит все більше заявляють ті, хто хоче отримати мовний сертифікат для отримання в польського громадянства (15 серпня 2012 набув чинності закон про польське громадянстві ( «Вісник законів» – «Дзєннік устав» («Dziennik Ustaw» ) за 2012 р , поз. 161). Сертифікат прагнуть отримати також поляки, які постійно проживають за кордоном, які в знанні польської мови бачать свою сильну перевагу на світовому ринку праці. Крім того, все частіше мовний сертифікат вимагають від іноземців, які знайшли роботу в Польщі, у разі якщо виконання посадових обов’язків передбачає спілкування польською мовою. Це має місце, зокрема, у сфері охорони здоров’я (наприклад, палати медсестер очікують від іноземців, прийнятих на роботу в польські лікарні та поліклініки, підтвердження знання польської мови на рівні В1) або цивільної служби (від іноземця, що поступає в Польщі на цивільну службу, вимагається сертифікат знання польської мови на рівні В2 («Вісник законів» – «Дзєннік устав» («Dziennik Ustaw») № 64 за 2009 р, поз. 539).

Інтерес до іспиту зростає також серед школярів випускних класів, наприклад, у Німеччині, Білорусії та США. Органи освіти деяких країн визнають сертифікат знання польської мови як ще однієї іноземної мови в якості документа, що дає право на отримання додаткових балів на випускних іспитах. Сертифікат прагнуть отримати також іноземні студенти, що навчаються в Польщі, і іноземці, які бажають вступити польські вузи. Тих, хто планує подальше навчання у Польщі, сертифікат звільняє від участі в підготовчих мовних курсах перед вступом до вузу.
Сертифікаційний іспит складають також іноземці з числа співробітників транснаціональних корпорацій, державні службовці, викладачі, менеджери, співробітники іноземних банків і страхових компаній. Міністерство інфраструктури, перш ніж надати іноземцеві ліцензію на здійснення в Польщі діяльності у сфері обороту нерухомості, вимагає представити сертифікат, що підтверджує знання польської мови на рівні С2 («Вісник законів » – «Дзєннік устав» («Dziennik Ustaw») за 2008 р № 31 , поз. 189). Позитивний результат на іспиті спрощує іноземцям, від яких польські роботодавці вимагають документального підтвердження знання польської мови, отримання контракту на постійну роботу і можливості проживати в Польщі.

Де я можу знайти матеріали з вивчення польської мови ?

Матеріали надаються безкоштовно. Для тих, хто навчається також надається можливість перегляду відеозаписів всіх занять.

Хто Ваші вчителі?

Нами задіяні кращі викладачі польської мови як іноземної вищих навчальних закладів Польщі.

Яка ймовірність того, що я зможу скласти державний іспит?

За результатами іспитів попередніх випусків, ми маємо 100% здачу серед наших слухачів.

Що станеться, якщо я пропущу урок (заняття)?

У разі пропуску заняття, воно буде Вам надано у формі відеозапису.

Як записатися на курс?

Для цього Вам необхідно зателефонувати нам, або замовити зворотній дзвінок, або безкоштовну консультацію.

Що робити, якщо рівень, на який я записався, мені не підходить?

В даному випадку дайте запит про тестування Ваших знань і ми допоможемо Вам перейти на відповідний рівень.

Як я можу визначити коли починаються заняття в моєму часовому поясі?

Ви можете використовувати Time Zone Converter, щоб визначити відповідний час занять у Вашій годинний зоні.

Якщо ви бажаєте отримати безкоштовну консультацію з приводу наших послуг – напишіть нам!
Яндекс.Метрика